Vzduchovka Ekol Thunder M černá cal.4,5mm

Kód: 6890
Neohodnoceno
3 190 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Ekol Thunder M, zlamovací vzduchovky Thunder kalibru 4,5mm, systém pohonu pružina píst, ergonomická polymerová pažba, manuální pojistka, TRUGLO mířidla, integrovaný kompenzátor hluku, stavitelná lícnice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchovka Ekol Thunder M černá cal.4,5mmZnačka Ekol turecké firmy Voltran se proslavila výrobou expanzních zbraní. Nyní do nabídky zařazujeme také jejich vzduchovky.

Klasická zlamovací vzduchovka Ekol Thunder M s konstrukčním řešením - pružina, píst.

Princip zlamovací vzduchovky: lomením hlavně natáhnete pružinu, která se po stisku spouště uvolní a žene píst vpřed. Tím se vytváří tlak, který následně vyžene střelivo z hlavně.

Drážkovaná hlaveň kalibru 4,5 mm / .177 má délku 380 mm a zbytek je doplněn o integrovaný kompenzátor hluku, díky kterému je vzduchovka tišší. I přes kratší hlaveň stále dosahuje velmi dobrého výsledku na terči.

Systém vzduchovky Ekol Thunder M je zasazen do černé otevřené ergonomické polymerové pažby vhodné jak pro praváky tak leváky se stavitelnou lícnicí.

S mířením na terč pomůžou dnes již standardní TruGlo mířidla. Světlovoudné vlákno má jak hledí tak muška vzduchovky. Pokud by někomu nestačila tato mířidla, najde na vzduchovce drážky 11 mm pro možnost uchycení montáže optiky či kolimátoru skrze redukci.

Zajištění proti náhodnému výstřelu, tzv. pojistka je u modelu Ekol Thunder M umístěná před spouští tak, aby byla snadno dostupná. Pojistka se ovládá manuálně posunem vpřed a vzad. Blíže ke spoušti je zajištěná, dále od spouště odjištená.

Celkové rozměry vzduchovky Thunder M pak činí 1 146 mm s hmotností 2 700 g.

Vzduchovky mají výkon na samotné hranici 16J. Soustřel na terči je také slušný. Vzduchvoky Ekol se jeví jako silný konkurent pro Hatsan a Gamo!

Parametry


Systém pohonupružina-píst
Ráže4,5 mm / .177
Typ střelivaolověné diabolo
Typ hlavnědrážkovaná
Režim střelbysemi
BlowBackne
Typ spouštěSingle Action
Pojistka proti výstřeluano
Montážní lišta11 mm
Barvačerná
Materiál pažbyplast
Kapacita zásobníku [ks]1
Úsťová rychlost [m/s]250
Délka hlavně [mm]380
Celková délka [mm]1146
Hmotnost [g]2700
Obsah balení

  • Ekol Thunder M černá 4,5mm

  • Návod se záručním listem

  • Kartonová krabice
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: