Vzduchovka Crosman Valiant cal. 4,5mm

Kód: 13733
Neohodnoceno
6 190 Kč
Skladem (2 ks)
Crosman Valiant, poháněná technologií Nitro Piston Elite v setu s optikou 4x32, dřevěná pažba s dírou a pistolovou rukojetí, stavitelná spoušť CBT, integrovaný kompenzátor hluku SBD Gold.

ZBRAŇ KATEGORIE D – Odesláním objednávky potvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set optiky Center Point 4x32 a vzduchovky Crosman Valiant NP.

Označení NP dostala vzduchovka Crosman Valiant proto, že je energie pro střelu generována nikoli pružinou s pístem, ale technicky vzato dvěma písty, kdy jeden z nich nese označení Nitro Piston Elite. Tato technologie zajišťuje stálejší energii pro střelu, a tím i zlepšuje samotnou střelbu ze vzduchovky.

Ocelová drážkovaná hlaveň kalibru 4,5mm s délkou 400 mm modelu Valiant má polymerové krytí s ukončením ústí kompenzátorem hluku SBD Gold.

Celkový taktický design doplňuje dřevěná pažba s dírou a pistolovou rukojetí, ve které je systém vzduchovky osazen. Má velmi dobré tvarování jak pro praváka, tak leváka.

Spoušťový mechanismus použitý pro vzduchovku Crosman Valiant je označovaný jako CBT - Clear Break Trigger. Prošel inovací a nyní je stavitelný. Můžete si jej tak nastavit podle vlastních potřeb.

Manuální pojistka proti náhodnému výstřelu je umístěna standardně u spouště s ovládáním dopředu a dozadu.

Výkon vzduchovky Crosman Valiant je na samé hranici 16J. Jedná se tedy o silnou vzduchovku.

Celková délka vzduchovky činí 1 168 mm při hmotnosti bez optiky 3 578 g.

I když je součástí balení optika vzduchovka nepostrádá klasické mířidla. Nastavitelné hledí výškově i stranově a pevnou muškou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: