VZDUCHOVKA CROSMAN PUMPMASTER 760B 4,5MM

Kód: 13826
Neohodnoceno
1 790 Kč
Skladem (2 ks)
ZBRAŇ KATEGORIE D – Odesláním objednávky potvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchovka Crosman Pumpmaster 760 cal. 4,5mm je jedním z nejúspěšnější a nejprodávanějších modelů této americké značky, prodalo se už přes 12 milionů kusů.

Specialitou pro model PumpMaster 760 je možnost střelby obojím typem střeliva. Zvládne střelbu ocelovými BB broky kal. 4,5mm z velkokapacitníno rezervoáru nebo olověnými diabolkami jednotlivě vložením do hlavně. Crosman Pumpmaster 760 umožňuje střelbu BB broky i diabolem, systém pumpy v přední části pažby pod hlavní pro plné naplnění 3-4 stlačení.

Další již zaběhlou nezvyklostí je tzv. Variable Pump System. Pomocí integrované pumpy v předpažbí vzduchovky se do pístu nahání vzduch, který je následně uvolněn do hlavně stiskem spouště. Pro maximální výkon je možné pumpování opakovat až 7x, pro běžnou střelbu doporučujeme pumpovat pouze 4-5x.

Vzduchovka PumpMaster 760 má klasická mířidla, kdy muška je pevná a hledí stavitelné. Pokud by pro střelce byly nedostačující může zbraň osadit optikou s montáží 11mm.

Spoušťový mechanismus pouze v režimu Single Action. Spoušť je aktivní až po natažení přebíjecí páčky střeliva.

Pojistka proti náhodnému výstřelu se nachází před spouští v lučíku. Ovládá se protlačením kolíku zleva či zprava.

Zásobník pro ocelové BB broky pojme až 1 000ks BB, které se transportují k podavači po 18ks. Diabolo lze střílet pouze jednotlivě.

Vzduchovka má hladkou hlaveň.

Úsťová rychlost BB broku 191 m/s, úsťová rychlost diabolky 183 m/s.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: