Vzduchová puška Bruni Herd Wolf 212 cal. 4,5mm

Kód: 11254
Neohodnoceno
2 890 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
ASG TAC 45, vzduchovka CO2 na ocelové BB kuličky kalibru 4,5mm s kapacitou zásobníku 21BB, menší taktická puška s nízkou hmotnosti 1 565 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchovka Bruni Herd Wolf 212
Firma Bruni působí na poli volně prodejných zbraní (plynovek) už radu let. Nyní se pustila také do distribuce CO2 vzduchovek pod svou značkou Bruni.

Vzduchová puška vypadá, že vychází z pistole. Napovídá tomu rukojeť pušky, do které se vkládá jak pohon v podobě CO2 bombičky 12g, tak zásobník na ocelové BB 4,5mm s kapacitou 21 BB.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Byla zde prodloužena kovová hlaveň a navíc je překryta širším pláštěm. Vzhledem k typu střeliva je prodloužení výhodné, zvyšuje totiž přesnost.

Systém zbraně Herd Wolf 212 je usazen do polymerové pažby s dírou. Taktický design vzduchovky dále podtrhují RIS lišty 22 mm zespod předpažbí i nad hlavní.

Hledí i mušku je možné na liště posouvat podle potřeb. Muška má vložené světlovodné vláknou. Hledí je stavitelné - typ - průhledové.

CO2 vzduchovky Bruni Herd Wolf se vyznačují velmi nízkou hmotností 1 490 g. Je tak vhodná nejen pro dorost, ale i děti nižšího věku.

Vzduchové pušky Bruni Herd Wolf 212 na ocelové BB broky 4,5 mm jsou vhodné pro hobby střelbu, výhodou použití tohoto typu střeliva je možnost vyšší kapacity zásobníku. Střelivo je tvrdší než diabolo. Nedeformuje se v takové míře, aby docházelo k velké ztrátě energie, proto se zdá střelba tímto střelivem silnější a destruktivnější. I přesto, že je hlaveň hladká díky prodloužení má oproti pistolím vyšší přesnost.Parametry


Systém pohonuCO2
Ráže4,5 mm / .177
Typ střelivaocelové BB broky
Typ hlavněhladká
Režim střelbysemi-auto
BlowBackne
Typ spouštěDouble Action Only
Pojistka proti výstřeluano
Montážní lišta22 mm
Barvačerná
Materiál pažbyplast
Kapacita zásobníku [ks]21
Úsťová rychlost [m/s]115
Délka hlavně [mm]285
Celková délka [mm]920
Hmotnost [g]1490
Obsah balení

  • Bruni Herd Wolf 212

  • Zásobník Bruni Herd Wolf 212

  • Laser

  • Návod se záručním listem

  • Kartonová krabiceBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: