Tlumič A-TEC, model H2, 3 modulový, pro ráže do .30" (7,62mm), na závit M14x1mm

Kód: 13415
Neohodnoceno
9 800 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Tlumiče pro další ráže a závity dostupné na objednávku! Bližší info na tel.: 775 303 446

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezkonkurenčně nejžádanější a nejprodávanější model.

H2 je modulový tlumič, který je určen pro opakovací, samonabíjecí, lovecké a sportovní zbraně bez předních mířidel. Jde 8cm zpět přes hlaveň a přidává pouze 15cm se všemi 3 moduly k celkové délce zbraně!

Jednotlivé moduly lze jednoduše odebírat a docílit tak ještě kompaktnějšího setu zbraně a tlumiče, což může být výhodné např. při naháňkách, dosledech, čištění a údržbě.

H2 je kvalitní a velmi populární tří modulový tlumič na zbraně od norského výrobce A-TEC, který je určen pro opakovacísamonabíjecílovecké sportovní zbraně bez předních mířidel. Modely H2 jsou dostupné ve více verzích pro velké množství ráží a závitů. Modulový tlumič H2 po instalaci překrývá 8 cm hlavně zbraně. Se všemi 3 moduly pak tedy přidává pouze 15 cm k celkové délce zbraně.

Tlumiče řady H2 jsou navíc díky své vylepšené technologii velmi účinné při prvním výstřelu, neboli výstřelu ze studené hlavně. I díky tomu jsou pak vhodné pro lovecké použití a myslivectví.

Péče o H2 tlumiče na zbraň je v mnoha ohledech velmi podobná péči o samotnou hlaveň zbraně a jejího vývrtu. Základem je prevence proti korozi, zbavení tlumiče jakýchkoliv hrubých nečistotnamazání závitu a skladování v suchém stabilním prostředí, ideálně v ležící poloze, aby tlumičem mohl proudit okolní vzduch. Je samozřejmě vhodné tlumič demontovat co nejdříve po střelbě. Vyvarujte se také čištění pomocí např. ultrazvukových čističek, jelikož vnitřky tlumičů A-TEC jsou opatřeny speciálním antikorozním povlakem, který by mohl být tímto druhem čištění porušen či poškozen.

A-TEC je osvědčená a světově uznávaná norská firma specializující se na výrobu a vývoj tlumičů pro palné zbraně. Firma disponuje špičkovou továrnou a měřící laboratoří s nejmodernějším strojním vybavením a je ve svém odvětví absolutním evropským lídrem. Tlumiče na zbraně od A-TEC vás tedy rozhodně oslní svým precizním provedením a nevídanou kvalitou.

Tří modulový model tlumiče H2 od A-TEC pro ráže do .30 (7,62 mm) je vyráběn v různých variantách se závity typu 5/8"-24 UNEFM14x1mmM15x1mmM17x1mm a na adaptér A-LOCK Mini. Dále je pak vyráběn ještě model H2 Mega, který je - jak již samo jméno napovídá - větší a je tak určen pro dosažení lepšího tlumícího účinku například u ráží typu Magnum a podobně.

https://www.youtube.com/watch?v=joO_XDBxwOA

Podmínky nákupu:

  • tlumič může zakoupit pouze majitel zbrojního průkazu

  • tlumiče nelze zasílat - možné je pouze osobní převzetí na provozovně po předložení zbrojního průkazu

  • při nákupu obdrží kupující tiskopis "Oznámení o nabytí vlastnictví zbraně"

  • stejně jako zbraň kategorie C musí kupující nabytí tlumiče ohlásit do 10dnů od nákupu příslušnému útvaru policie

  • bude mu vystaven průkaz zbraně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: