PĚNOVÝ PEPŘOVÝ SPREJ STOPER 2, 50ml

Kód: 4925
Neohodnoceno
280 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Vysoce účinný německý pěnový pepřový sprej vhodný pro použití i v uzavřených prostorách!

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVÁ, VYLEPŠENÁ VERZE! Pěnový obranný prostředek Stoper 2 je dobrou volbou pro všechny, kdo hledají univerzální pepřák s dosahem cca 4m.

Systém vystříknutí pěny je vhodný jak ven, tak do uzavřených prostor. Nerozfouká ho vítr, jako aerosolové, ale zároveň má větší rozptyl než takzvaná tekutá střela. Další výhodou je její bezpečnost, neboť s proudem pěny, vystříknutým na útočníka je snadné zasáhnout přímo jeho oči a sliznice a zároveň se sám nenadýchat a nezasáhnout.

Pěna je vysoce pálivá,  její účinná látka je 10% roztok OC, neboli Oleoresin Capsicum, což je výtažek z pálivé složky chilli papriček, který působí i na podnapilé osoby či osoby pod vlivem návykových látek a zároveň nezpůsobí žádná trvalá zranění.

Důležité je mířit útočníkovi na obličej, nejlépe do očí, kde způsobí dočasné oslepení a popálení, což útočníka okamžitě vyřadí. Pěna se těžce umývá, působí dlouho a i po jejím umytí zůstane zarudlá skvrna.

Stoper 2 je nehořlavý a můžete se s ním cítit bezpečněji, jak pro případ zasažení pyrotechnikou, tak i třeba při dopravní nehodě.

Pepřový sprej má zabudovanou jednoduchou pojistku, která brání před nechtěným stisknutím ale neblokuje sprej natolik, aby nešel v případě potřeby rychle použít.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: