Paralyzer Beast Defense Pen

Kód: 13930
Neohodnoceno
949 Kč
Skladem (5 ks)
Beast Defense Pen, elektrický paralyzér s výkonem 500.000 V, integrovaný akumulátor, dobíjení přes Micro USB, led svítilna, indikace stavu nabití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paralyzér Beast Defense Pen


Vzhledem k výkonu až 500 000 Volt je paralyzér Pen napájen integrovaným akumulátorem.

Paralyzér Pen se dobíjí přes Micro USB port podobně jako mobilní telefon. Paralyzér tak lze snadno dobíjet z PC, notebooku, power banky, napájecího adaptéru mobilních telefonů a jiných zdrojů energie s parametry max. 5V a 2000 mA.

Jistě oceníte indikaci stavu nabití. Na paralytéru Beast Defense Pen najdete pruh s pěti diodami, které ukazují úroveň nabití. Pokud po přesunutí přepínače na pozici ON na paralyzéru svítí všech pět diod, je plně nabitý.


Paralyzér Pen má poměrně kompaktní rozměry. Můžete jej tak snadno ukrýt do kapsy či kabelky a mít ho vždy po ruce. Rozměry paralyzéru jsou 156 x 15 x 15 mm a hmotnost pak činí pouhých 36 g.

Pralyzér Best Defense Pen je dodáván s nabíjecím USB kabele s koncovkami USB / Micro USB. Vše je baleno v dárkovém masivním plastovém kufříku.

Tento elektrický přístroj slouží k nutné sebeobraně. Je prodejný pouze osobám starším 18 let. Nepoužívejte paralyzér na těhotné ženy, starší osoby, nemocné osoby ani děti! Přenos výboje z člověka na člověka není možný, ani pokud Vás útočník drží. Výboj působí lokálně. Používá se jako účinný prostředek sebeobrany k odvrácení útoku vedeného nejen člověkem, ale i nebezpečným zvířetem.

Parametryk produktu Paralyzer Beast Defense Pen
Napětí [Volt]500000
Typ baterieintegrovaný akumulátor
Multifunkčníne
Se světlemne
Pojistka proti zneužitíne
Celková výška [mm]15
Celková délka [mm]156
Hmotnost [g]36
Obsah balení

  • Paralyzér Beast Defense Pen

  • Napájecí kabel USB

  • Návod se záručním listem

  • Plastový kufřík
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: