NANOPROTECH Gun (3v1 vyčistí, promaže, zakonzervuje) 300 ml

Kód: 3159
Neohodnoceno
512 Kč
Skladem (2 ks)

S NANOPROTECH Gun bude vaše zbraň v perfektní kondici. Nanesením roztoku na bázi oleje zbraň vyčistíte od povýstřelových zplodin a zbraňové mechanismy dokonale promažete a zakonzervujete s funkčností i v extrémních teplotách. Tenký film z nanočástic, který se po kovovém povrchu rozprostře a přilne k němu, materiál až na 12 měsíců ochrání před vlhkostí a zabrání vzniku koroze. Vhodný pro veškeré kovové části zbraní a šetrný k jejich dřevěným, gumovým i plastovým prvkům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak vaší zbrani pomůže

ikona__nanoprotech-stity_prodluzuje-zivotnost

Zakonzervuje až na 1 rok

Nanoprotech Gun vytěsní molekuly vody a vytvoří ochranný film. Tím ochrání povrch i vnitřní mechanismy zbraně před rezavěním – při skladování i použití v terénu.
ikona__nanoprotech-stity_nenarušuje-ostatní-materiály

Nenaruší dřevo, plast ani gumu

Oproti konkurenčním výrobkům je přípravek k běžným materiálům šetrný. Aplikací roztoku nepoškodíte okrasné ani funkční prvky z gumy, dřeva či plastů.
ikona__nanoprotech-stity_rozpohybuje-zamrzlé-mechanismy

Ochrání před zmrznutím

Nanoprotech Gun si své mazací a konzervační vlastnosti zachovává až do -80 °C. Máte tak jistotu, že vás zbraň bude poslouchat i v hlubokých mrazech.

Jak funguje

Základem našich přípravků jsou nanočástice odpuzující vodu. Díky nosnému médiu na bázi oleje proniknou částice korozí, rozprostřou se po kovovém povrchu součástek a přilnou k nim. Vytěsní vlhkost a vytvoří bariéru, přes kterou další molekuly vody už neprojdou.'

Sprej ochrání

  • hlaveň, závěr a kohout,
  • vratnou a bicí pružinu, pružinu úderníku,
  • veškeré kovové části zbraně,
  • pohyblivé mechanismy zbraně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: