Ledwave Wild Finder II

Kód: 1934
Neohodnoceno
3 535 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Svítilna LEDWAVE WILD FINDER II je speciálně vyvinutá pro lovecké nasazení

Detailní informace

Detailní popis produktu

SVÍTILNA LedWave WILDFINDER II je speciálně vyvinutá pro lovecké nasazení. Razantní pokrok v sektoru osvětlovací techniky umožnil vývoj svítilny určené pro potřeby lovce. Nová svítilna LedWave WILDFINDER II je nyní nejsilnější svítilnou s červeným LED světlem na trhu. Je vhodná zejména pro pozorování černé zvěře a její dosah je výborný i při oparu a mlze. Barva světla: 3 Wattová červená LED dioda vydává bez filtru, a tím také bez jakýchkoli ztrát na dosahu, červené světlo, které neruší zvěř. 3 W LED dioda může být, na rozdíl od 5W LED diody, používána libovolně dlouhou dobu bez zbytečných přestávek. Délka svítilny je cca 13 cm, průměr 2,54 cm, váha 120 g, dosah cca 70m, svítivost je 85 Lumenů, životnost baterie je při nepřetržitém provozu cca 4 hodiny a životnost diody je cca 50.000 hodin!

Jedna ze specialit svítilen Ledwave je tzv. barevné světlo. Velice podstaná výhoda svítilny, která používá barevné světlo místo barveného filtru je následující: při použití jakéhokoliv barevného filtru je ztráta výkonu až 70 %! při použití barevného LED světla je toto naprosto vyloučené a výkon takovéto svítilny je plných 100%.

Výhoda tohoto světla je následující: podporuje schopnost lidského vidění (oka) v noci a zároveň nevyruší (nezneklidní) zvěř. zvyšuje kontrast. Zvěř nevnímá toto světlo jako klasické světlo, ale zachytí jas.

Je NUTNÉ použít svítilnu tak,že se rozvítí mimo předpokládaný výskyt zvěře, např nad a pomalu se na zvěř „najede“ už s rozvíceným světlem. V tomto případě zvěř nezachytí rozjasnění nárazově ale plynule a „neřeší ho“. Dále je nutné si zbytečně zvěř nezradit poměrně hlasitým cvaknutím spínače a raději používat dodávaný dálkový spínač.

Ledwave svítilny používají předzaostřený reflektor. Svítilna s tímto reflektorem vydává nejen velmi silné bodové světlo, ale zároveň velmi širokou koronu. Jako výsledek je velmi intenzivni a široký světelný paprsek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: