Kulový náboj Geco 9,3x62 Express 16,5g

Kód: 2110
Neohodnoceno
1 Kč
Orientační cena - dostupnost a cena na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení: 20 ks 


GECO Express je především charakterizována plochou dráhou letu, vysokou rychlostí a extrémním bleskovým působením, to vše bylo dosaženo a realizováno v novém vývoji GECO. Jednoznačně hladká, balisticky optimální linie střely je ukončena krytkou špičky střely GECO plastic tip. Toto řešení umožňuje precizní střelbu na dlouhé vzdálenosti, minimalizuje výškový pokles střely s narůstající vzdáleností. Vysoká rychlost je téměř konstantní po celé dráze střely a díky konstrukci pláště střely se v okamžiku zásahu přeměňuje v energii, která přitiskne zasažený kus k zemi.

Střela GECO Express

 

APLIKACE
  • Varmint
   Varmint

 


  • Lehká zvěř
   Lehká zvěř

 


  • Střední zvěř
   Střední zvěřKONSTRUKCE STŘELY GECO EXPRESSJe určena pro každou loveckou situaci u které je nutná precize a účinek na dlouhé vzdálenosti.

    1. GECO Plastic Tip: pro precizi a razanci.

    1. GECO tvar: pro minimální odpor vzduchu.

    1. GECO speciální utváření pláště: pro razantní účinek.


   KULOVÉ NÁBOJE GECO V KALIBRU 9,3X6


   9,3 x 62 byla vyvinuta kolem roku 1905 a do dnešního dne je to populární ráže pro lov středoevropské vysoké zvěře, zejména losů, jelenů a divokých prasat. Navíc je tato ráže velmi populární pro naháňku.

   GECO střely s váhou 16,5 g jsou optimálně vhodné pro tyto formy lovu. Bezolovnatá střela GECO ZERO existuje v lehčí laboraci o hmotnosti 11,9 g.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: