GPO puškohled PASSION 6X 2,5-15x50i

Kód: 3012
Neohodnoceno
29 990 Kč
Skladem (1 ks)

GPO PASSION 6X 2,5-15x50i je super prémiová 30 mm řada puškohledů, která nabízí komplexní řadu funkcí pro střelce. 6X superzoom umožňuje maximální všestrannost pro použití na blízko i na dálku. Velké interní čočky zajišťují brilantní viditelnost i za špatných světelných podmínek. Tento superprémiový vlajkový produkt jistě uchvátí nejnáročnějšího lovce trofejí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Superzoom 6X technologie
  • iControl technologie osvětlení
  • masivní čočky zajišťují excelentní viditelnost
  • 30 mm hlavní tubus
  • GPObright technologie potahovaných čoček
  • PASSIONtrac rychlostavitelné balistické věžičky
  • Double HD technologie


Osvětlení iControl zaručuje uživatelům funkční baterii vždy, když ji nejvíce potřebují. Automaticky vypne osvětlení, když je elektronický modul v klidu déle než 3 hodiny. Poskytuje jasnou optickou technologii. Upozorní uživatele, když má baterie pouze 15% zbývající životnosti.

GPObright je patentovaný proces potahování, který maximalizuje přenos světla přes každý povrch optického prvku. Protože světlo dopadá na optický povrch, může normální nepotažené vysoce kvalitní sklo odrážet až 5% tohoto světla a přesměrovat jej tak, aby neprošlo optickým systémem. Když jsou však tyto vysoce kvalitní čočky vakuově potaženy povlakem GPObright, prochází jimi až 99,7% dostupného světla. Kromě toho, když je každá čočka optického systému řádně potažena, může celková propustnost světla dosáhnout až 92%, což činí optický obraz dalekohledu nebo puškohledu GPO jasným, a to i za nejnižších světelných podmínek.

Double HD čočka je konečným produktem, který je vytvořen chemickou laminací více nízkodisperzních čoček, z nichž vznikne jediná, vícevrstvá vysoce výkonná optická čočka. Laminování více čoček minimalizuje odraz světla, vytváří vyšší rozlišení a kontrast barev a minimalizuje chromatické aberace. Tato výhoda je jasně viditelná u všech produktů GPO, které technologii Double HD podporují. Tento proces běžně využívají výrobci fotografických objektivů nejvyšší kvality, nyní však přechází i na špičkovou sportovní optiku.

PASSIONtrac je unikátní operační systém zabudovaný do vybraných balistických věžiček GPO. S vnitřními komponenty z hliníkových a mosazných převodových systémů zajišťuje PASSIONtrac spolehlivé a konzistentní nastavení při ovládání věžičky. Kromě vysoce kvalitních interních komponent má PASSIONtrac také jednoduchou funkci uvolnění věžičky. To umožňuje uživateli resetovat nastavení tak, aby se značka nuly umístěná na věžičce mohla vyrovnat se značkou ukazatele nuly umístěnou na tubusu puškohledu. Věžičky PASSIONtrac nesou  čitelné označení MIL nebo MOA. Střelci mohou tento produkt ovládat jako taktickou MIL nebo loveckou dálkovou MOA věžičku: vytáčení, čtení a střelba. Věžička je chráněna hliníkovou krytkou.


Zvětšení: 2,5-15x
Zorné pole na 100 m: 14-2,5 m
Průměr objektivu: 50 mm
Průměr výstupní pupily: 20-3,3 mm
Oční reliéf: 95 mm
Pohyb záměrné na 100 m: 10 mm na klik
Kompletní výškový rozsah na 100 m: 1,45 m
Kompletní větrný rozsah na 100 m: 1,45 m
Kompenzace paralaxy: stranové nastavení
Světelnost: 91% (ISO 14490-5:2005)
Výška: 49,3 mm
Šířka: 75,5 mm
Délka: 381 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Váha: 700 g
Vnější průměr objektivu: 58 mm
Vnější průměr okuláru: 46,5 mm
Osnova: G4i (German #4 illuminated)


Příslušenství: manuál, čistící hadřík, krytky, baterie CR2032

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: