GAMO SPEEDSTER IGT 10X G2

Kód: 2934
Neohodnoceno
6 330 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gamo Speedster 10X IGT GEN2 ráže 4,5 mm je moderní zlamovací vzduchová puška z produkce španělské společnosti Gamo. Kvalitně zpracovaná zbraň s moderním designem se řadí i do kategorie FULL POWER, za což vděčí své energii 24 joulů a úsťové rychlosti 386 m/s. Tento model se může pochlubit řadou moderních technologických inovací a skutečností, že má zásobník na 10 diabolek.

Ocelová hlaveň s drážkovaným vývrtem má u tohoto modelu speciální polymerovou kapotáž. Snížení hladiny hluku přispívá moderátor zvuku Whisper Maxxim. Polymerová pažba s pistolovou rukojetí má velmi dobře zvládnutou ergonomii a její univerzální tvar je vhodný pro praváky i leváky. V dutině pistolové rukojeti je úložný prostor pro rezervní zásobník. Gumová botka na konci pažby má vyjímatelné výplně, jejichž prostřednictvím lze upravovat tlumení zpětného rázu.

Přebíjecí systém použitý u tohoto modelu nese označení Quick Shot 10X GEN2 a má rotační zásobník na 10 diabolek umístěný horizontálně v držáku v nadstavbě nad hlavní. Při natahování pušky zlomením je střelivo automaticky podáváno do hlavně. Zásobník, který umožňuje vypálit až 10 střel, aniž by střelec musel manipulovat se střelivem, je určen výhradně pro diabolky a klasickým BB kuličkám je zapovězen. V balení se vzduchovkou je dodáván jen jeden zásobník, ale lze dokoupit další jako příslušenství a připravit si jej před střelbou a pak je jednoduše vyměnit.

Technologie IGT (Inert Gas Technology) využívá místo tradiční pružiny plynovou vzpěru s dusíkem. Ta vyvíjí konstantní tlak na píst, který tak dodává vzduch potřebný k výstřelu v lepším časovém intervalu, čímž zlepšuje koncovou rychlost a snižuje nežádoucí vibrace i sílu, kterou je nutné vyvinout na spoušť.

Sportovní stavitelná spoušť CAT nabízí možnost nastavení jednoho ze dvou stupňů délky a citlivosti vlastního chodu. Samozřejmostí je pojistka proti náhodnému výstřelu, kterou je zde manuálně ovládaná páčka u spouště. Při posunutí páčky vpřed je zbraň odjištěna a lze střílet.

Použití přebíjecího systému Quick Shot 10X GEN2 s vodorovně umístěným zásobníkem v držáku nad hlavní umožnilo vybavení vzduchovky světlovodnými mířidly TruGlo. Pro případnou montáž optiky či jiného taktického zaměřovače cílů je připravena vyvýšená 11mm lišta.

Systém redukce zpětného rázu RRR absorbuje rázové vlny výkonného modelu Speedster 10X IGT GEN2 ráže 4,5 mm a zajišťuje menší přenos energie zpětného rázu do optiky.

Parametry:
Ráže: 4,5 mm
Střelivo: olověné diabolo
Kapacita zásobníku: 10 nábojů
Pohon: píst
Energie udávaná výrobcem: do 24 J
Úsťová rychlost: 386 m/s
Délka hlavně: 400 mm
Celková délka: 1150 mm
Hmotnost: 3100 gramů
Bezpečnostní pojistka: ano

Obsah balení:
Vzduchovka Gamo Speedster 10X IGT GEN2 ráže 4,5 mm
Zásobník Gamo Quick Shot 10X GEN2
Návod se záručním listem
Zabaleno v kartonové krabici

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: