Fotopast Hikmicro M15

Kód: 3192
Neohodnoceno
5 500 Kč
Skladem (1 ks)

Představujeme vám fotopast M15, novinku od renomovaného výrobce HIKMICRO, která zaujme skvělým poměrem cena/výkon, 4G připojením, řadou užitečných funkcí, a především snadným nastavením a bezúdržbovým provozem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Představujeme vám fotopast M15, novinku od renomovaného výrobce HIKMICRO, která zaujme skvělým poměrem cena/výkon, 4G připojením, řadou užitečných funkcí, a především snadným nastavením a bezúdržbovým provozem.

 • Okamžitý přenos fotografií a videí přes 4G síť
 • 10 Mpx fotografie a Full HD videa se zvukem
 • Rychlost spouště 0,5 s
 • Široké zorné pole a detekce až 25 m
 • Propojení a ovládání přes aplikaci HIKMICRO Sight v českém jazyce

  HIKMICRO M15 je vybavena 4G mobilním připojením, které ve spojení s propracovanou aplikací HIKMICRO Sight zajistí, že budete v reálném čase dostávat upozornění o zaznamenaném pohybu. Pořízené fotografie a videa si můžete pohodlně zobrazit a stáhnout přes aplikaci HIKMICRO Sight, nebo využít interní 32 GB úložiště, které může být rozšířeno SD kartou.

  Propojení fotopasti s aplikací HIKMICRO Sight nabízí plno funkcí, jako je správa a nastavení fotografií, zobrazení aktuálního stavu fotopasti, sledování spotřeby dat a datového tarifu, nastavení příjmu a přenosu fotografií a videí, prohlížení fotografií a videí, a také celkové nastavení fotopasti. Vše velmi snadno a v českém i slovenském jazyce.

  Fotopast má zabudovanou SIM kartu, která bez problému funguje v ČR i SK ihned po zakoupení a není potřeba si ji předplácet. Zpoplatněné je pouze stahování pořízených fotografií a videí přes aplikaci HIKMICRO Sight. Základní plán 100 zobrazených fotografií měsíčně je ZDARMA. Přehled data plánů naleznete ZDE.

  M15 se postará o fotografie s rozlišením až 10 Mpx a video ve Full HD kvalitě včetně zvuku. V noci díky zabudovanému neviditelnému přísvitu 940 nm pořizuje kvalitní fotografie a videa, aniž by vyplašila zvěř.


  Je vybavena vysoce citlivým pohybovým senzorem (PIR), který při zaznamenání pohybu do 0,5 sekundy spustí fotopast. Fotopast M15 má zorné pole široké 45° a při detekční vzdálenosti 25 metrů je tak schopná zachytit obraz do šíře až 20 metrů.


  Výdrž baterie fotopasti je až téměř 6 měsíců. Využívá 6 nebo 12 standardních baterií AA, a kromě provozu na baterie lze zařízení kabelem připojit k externímu napájecímu zdroji (DC 12V / 2A). Díky stupni ochrany IP66 a provozní teplotě od -20°C do 55°C je připravená na celoroční provoz bez jakékoliv údržby. Fotopast je možné připevnit pomocí přiloženého popruhu například ke kmenu stromu.

  Specifikace:

  Mobilní připojení Ano, 4G (integrovaná SIM karta)
  Pořizování fotografií a videí Ano
  Rozlišení fotografie 10 Mpx
  Rozlišení videa 1080p / 720p / WVGA
  Délka videa 10 s (1080p) / 20 s (720p) / 30 s (WVGA)
  Pořizování zvukového záznamu Ano
  Paměť Interní 32 GB + až 32 GB SD karta
  Rychlost spouště 0,5 s
  PIR dosah 25 m
  PIR záběr 45° horizontálně, 60° diagonálně
  Přísvit 940 nm (12ks led diod)
  Baterie 6/12 ks standardních AA
  Výdrž baterie Až 180 dní
  Externí napájecí zdroj Ano, DC 12V / 2A
  Stupeň ochrany IP66
  Provozní teplota -20℃ až 55℃
  Montáž Popruhy, stativ
  Rozměry 112 mm x 86,4 mm x 143 mm
  Hmotnost 440 g

   

  Obsah balení:

  • Fotopast HIKMICRO M15 s integrovanou SIM kartou
  • Anténa
  • Popruh
  • USB kabel
  • Český a slovenský návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: