Detonics 6X9 GRIM - krátká hlaveň 84mm

Kód: 3054
Neohodnoceno
18 990 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

DOSTUPNOST do 2 pracovních dnů od objednání!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šestiranná pistole Detonics 6x9 Grim překonává tradiční revolvery a pistole se zásobníkem díky svému jedinečnému mechanismu, který zaručuje spolehlivost a mimořádnou bezpečnost. Detonics 6x9 Grim je vyroben špičkovou CNC technologií z vysoce kvalitních materiálů a prošel náročnými testy, aby splňoval nejvyšší standardy odolnosti a bezpečnosti.

S revolučním spoušťovým mechanismem, ergonomickým designem a vysoce odolnou konstrukcí Detonics 6x9 Grim nabízí jedinečnou kombinaci spolehlivosti, přesnosti a uživatelského komfortu. Detonics 6x9 Grim je provozně mnohem spolehlivější než jakýkoli revolver nebo pistole se zásobníkem. Pistole je zcela imunní vůči vnějším vlivům při manipulaci. Na rozdíl od revolveru s volně viditelným otočným válcem nebo pistole s pohyblivým závěrem není možné pistoli Detonics 6x9 Grim žádným tlakem, či úchopem z kterékoliv strany vyřadit při kritickém použití z funkce. 

Detonics 6x9 Grim, díky svému jednoduchému mechanismu bez zásobníku a vnějších ovládacích prvků, zaručuje, že v případě nouze budete mít rychlý přístup k potřebné palebné síle pouhým stisknutím komfortně široké a bezpečné spouště. 

Pistole Detonics 6x9 Grim se jistě stane vaším ideálním společníkem při každodenní ochraně sebe, své rodiny a svého majetku. Díky její kompaktní velikosti, se pistole Detonics 6x9 Grim snadno skrytě nosí v kapse, kabelce nebo v pouzdru na opasku. Bez ohledu na to, kam jdete, můžete mít jistotu, že máte u sebe spolehlivou zbraň, která je k dispozici okamžitě, pokud nastane nouzová situace.

 

S inteligentním spoušťovým mechanismem a díky zabudovaným bezpečnostním prvkům, je Detonics 6x9 Grim jednou z nejbezpečnějších a nejspolehlivějších obranných zbraní na trhu a umožňuje naprosto bezpečné nošení bez rizika selhání nebo nechtěného výstřelu.


Nevyžaduje zbrojní průkaz (zbraň kategorie C-I) a je volně prodejná svéprávným osobám starším 18 let s místem pobytu v České republice.

 

Sada pistole Detonics 6X9 GRIM obsahuje:

 

Pistoli Detonics 6X9 GRIM

Černé střenky z odolného plastu

Prodlouženou botku pažby

Šroubovák servisní TX10

Přepravní plastový box

Návod k použití CZ nebo EN

 

 

Typ zbraně:Flobertková šestiranná pistole, zbraň kategorie C-I

 

Ráže:9 mm Flobert à balle

 

Rám (materiál, povrch):Vysokopevnostní dural 7075 T6 - černý elox

 

Hlaveň (materiál, povrch):Jakostní ocel, černá nitridace

 

Vývrt:Hladký, dle normy CIP

 

Funkce spoušťového mechanismu:DAO - Double Action Only

Bezpečnostní prvky:Plně krytý mechanizmus, odpružené zápalníky, skrytý úderník, bicí pružina automaticky natažena až těsně před výstřelem, dlouhý chod spouště s vysokým odporem 

 

Hmotnost čistá:699 / 765 gramů

Délka hlavňového bloku:84 / 99 mm

Celkové rozměry (d/š/v):154 / 169x25,5x132 mm (šířka ve střenkách 27,5 mm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: