Plynový revolver Ekol Viper 2,5" cal.9mm kat.C-I černý

Kód: 3246
Neohodnoceno
2 250 Kč
Skladem (1 ks)

Ekol Voltran Viper 2,5" černý, expanzní zbraň kategorie C-I prodejná od 18 let s nutností registrace na PČR. Pouze osobní odběr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Ekol Viper 2,5“ 9mm 380 R Blanc černý

Plynové revolvery Ekol Viper patří k velmi povedeným zbraním tureckého výrobce Voltran.

Rám je vyroben ze slitiny kovu a bubínek z oceli. Rukojeť je pak obložena polymerovými střenkami černé barvy.

Kapacita válce revolveru Ekol Viper činí 6ks nábojů 9 mm 380 R Blanc. Ve válci můžete kombinovat startovací, poplašné náboje s obrannýmí CS či PV-S.

Expanzní zbraně slouží pro aktivní využití obranné střelby plynovými náboji, k vytvoření akustického signálu nebo pro sběratelské účely. Tento revolver lze velmi dobře použít pro střelbu obrannými náboji i při startování různých sportovních závodů pomocí poplašných nábojů. Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových CS či silnějších PV-S pepřových nábojů na vzdálenost do 4 m.

Výhoda revolverů Ekol Viper oproti expanzní plynové pistoli je v jejich rychlé a jednoduché obsluze. Podstatně snadněji se nabíjí a jsou okamžitě k použití. V případě napadení stačí pouze zbraň vytáhnout, namířit a mačkat spoušť.

Spoušťový mechanismus plynového revolveru Ekol Viper funguje v řežimu Double Action. Během stisku spouště dochází k natažení kohoutu a po domáčknutí k výstřelu ze zbraně. Máte možnost také odlehčit spoušť manuálním natažením kohoutu palcem. Pak stačí jen lehce domáčknout spoušť pro výstřel.

V sekci dopňkového zboží k revolveru Ekol Viper najdete náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství pro údržbu zbraně.

Kategorizace zbraní dle českého zákona o zbraních č. 13/2021 Sb. Zbraně kategorie C-I je možné zakoupit osobně na některé z našich provozoven od 18let, bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz. Nákup zbraně této kategorie zaevidujeme do centrálního regisru zbraní. Vy následně musíte tento zápis potvrdit na příslušném oddělení policie ČR. Pro skladování a přepravu zde platí stejně jako pro ostré palné zbraně nosit skrytě. Se zbraní kategorie C-I můžete střílet nejen na střelnici, ale také v bezpečném prostoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: