Plynová pistole EKOL MAJOR 9mm P.A. černá - kategorie C-I

Kód: 1749
Neohodnoceno
1 650 Kč
Skladem (2 ks)

Ekol Voltran Major černý, plynová pistole, expanzní zbraň kategorie C-I prodejná od 18 let s nutností registrace na PČR. Pouze osobní odběr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Ekol Major 9mm PA Blanc černý

Turecká poloautomatická expanzní pistole Ekol Voltran Major je vyrobená jako replika zbraní Walther PP. Pistole Walther PP je velice známá zbraň hlavně díky akčnímu hrdinovi Jamesi Bondovi.

Celokovová konstrukce s černou povrchovou úpravou plynové pistole Ekol Major je doplněna o polymerové střenky rukojeti.

Střední rozměry s profilově užší rukojetí dovolují využívat jednořadý zásobník s až 7 ks střeliva typu 9mm PA Blanc.

Pistoli Ekol Major můžete naplnit nejen poplašnými, ale také obrannými náboji, které účinně a aktivně pomůžou v případě Vaší osobní obrany. Spolu s akustickým efektem po výstřelu uvolní obranný oblak plynu CS nebo PV podle typu použitého náboje. Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových CS či silnějších PV-S pepřových nábojů na vzdálenost do 4 m.

Další funkcí zbraně je vystřelování světlic. V přední části hlavně je umístěn závit, na který lze našroubovat nástavec pro světlice, který je součástí balení a za pomocí startovacího náboje iniciovat vystřelení světlice z nástavce.

Spoušťový mechanismus plynovky Ekol Voltra Major funguje v režimu Double Action. Během stisku spouště dochází zároveň k natažení kohoutu, bicího mechanismu zbraně.

Nebyla zde opomenuta bezpečnost, a proto je zbraň vybavena tzv. pojistkou proti náhodnému výstřelu. Ovládání pojistky najdete v zadní části závěru v podobě otočné páčky. Pokud je červené značení páčkou zakryto, je pistole zajištěná. V případě, že páčku otočíte tak, aby bylo červené značení vidět, pistoli odjistíte.

K plynové pistoli Ekol Voltran Major doporučujeme zakoupit pro pohodlné a skryté nošení opaskové nebo podpažní pouzdro. Další příslušenství pro střelbu a údržbu zbraně najdete níže pod tímto popisem v sekci doplňkového zboží.

Kategorizace zbraní dle českého zákona o zbraních č. 13/2021 Sb. Zbraně kategorie C-I je možné zakoupit osobně na naši prodejně od 18let, bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz. Nákup zbraně této kategorie zaevidujeme do centrálního registru zbraní. Vy následně musíte tento zápis potvrdit na příslušném oddělení policie ČR. Pro skladování a přepravu zde platí stejně jako pro ostré palné zbraně nosit skrytě. Se zbraní kategorie C-I můžete střílet nejen na střelnici, ale také v bezpečném prostoru. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: