GECO 7x64 ZERO 8,2G

Kód: 2002
Neohodnoceno
1 Kč
Orientační cena - dostupnost a cena na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení 20ks

GECO ZERO představuje nejnovější výsledek vývoje firmy GECO. Vyznačuje se nejlepší přesností a vynikajícím okamžitým účinkem - a je bezolovnatý! Tato vysoce inovovaná plášťová střela je opatřená dvěma cínovými jádry. Díky využití konstrukce s dutou špičkou se předem fragmentované přední jádro při nárazu na tělo zvířete ihned roztrhne a uvolní velkou část energie, díky které se zasažený kus rychle upoutá na místě. Zadní cínové jádro spolu s pláštěm potom tvoří stabilní zbytkové těleso a zajistí hloubkový účinek a bezpečný výstřel. Díky tomu představuje Střela GECO ZERO vynikající volbu, která se výborně hodí pro lehkou a středně těžkou zvěř.

Střela GECO ZERO

 

APLIKACE

 Lehká zvěř
Lehká zvěř

Střední zvěř
Střední zvěř

Těžká zvěř
Těžká zvěř

 

 


 

 

KONSTRUKČNÍ USPOŘÁDÁNÍ STŘELY GECO ZERO
Bezolovnatá střela s vysokou účinností a přesností – pro všechny druhy zvěře.

    1. GECO Performance Point: Pro přesnost a bezpečnou reakci.

 

    1. Přední cínové jádro s radiálně probíhajícími drážkami k požadovanému roztržení: Pro bezpečnou reakci a pro vysoký okamžitý účinek

 

    1. Zadní zúžení: Pro stabilitu masy poraženého těla a pro bezpečný výstřelKULOVÉ NÁBOJE GECO V KALIBRU 7X64

 

7 x 64

 Kalibr 7 x 64 představený  v roce 1917 je nejpoužívanější kulový náboj v prostoru střední Evropy. Byl vyvinut z munice 7 x 57, která byla už uvedena na trh v roce 1892. Náboj je vhodný pro jakoukoliv spárkatou zvěř.

GECO poloplášťová střela 10,7 g stejně jako GECO Express 10,0 g a GECO Plus 11,0 g jsou všestranným nábojem pro jakékoliv lovecké použití ve střední Evropě. V roce 2015 uvedla firma GECO na trh bezolovnatou střelu GECO ZERO s 8,2 g v tomto kalibru.

Pro závody nebo pravidelné cvičení jsou v uživatelsky příhodném balení po 50 kusech k dispozici sportovní náboje o hmotnosti 9,0 g.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: