AKKAR 812 K brokovnice kozlice

Kód: 14200
Neohodnoceno
22 900 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Dostupné do 14 dnů (v případě skladové dostupnosti u dovozce)

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKKAR   812 – K , Brokovnice kozlice – NOVINKA  2021

V NABÍDCE  JE varianta - SILVER = NEREZOVÁ BASKULE  a varianta - BLACK = ČERNÁ BASKULE.

Nejnovější model  AKKAR 812 – K , z roku 2020.  Broková Kozlice ráže 12/76. Od předchozího modelu se odlišuje jiným tvarem ocelové baskule a  modernizovaným přepínačem pořadí hlavní pro střelbu. Viz obrázky v galerii.

CHARAKTERISTIKA :  nízká , štíhlá a elegantní  baskule  je  vyrobená z kalené oceli, uvnitř je moderní  bicí mechanizmus  s vinutými pružinami a krátkým chodem, který dává  možnost   velmi rychlého druhého výstřelu. Zápalníky jsou odpružené.  Povrchová úprava baskule = Leštěná ocel. Puška je vybavená automatickou pojistkou, a dává střelci možnost volby  pořadí  střelby z hlavní, podle  aktuální potřeby. ( manuální přepínač na temeni baskule )   Pažba a předpažbí  jsou vyrobené  z velmi kvalitního tureckého ořechu, ukončení =  pryžovou botkou.   Hlavňový svazek je v délce 71 nebo 76 cm. S ventilovanými lištami a muškou se světlovodným vláknem. Komory – pro magnum náboje 76mm ( Lze používat jakékoliv délky nábojů od 63mm do 76mm) V ceně je 5.ks výměnných čoků. ( možno dokoupit i dlouhé-externí MIDAS čoky  pro sportovní střelbu ) Hlavně  JSOU opatřené  z vnitřní strany Tvrdochromem. Dle ujištění výrobce je tato puška vhodná i pro střelbu ocelovými - Magnum broky do velikosti 4mm.  Puška JE  vybavená  automatickými vyhazovači  vystřelených  nábojnic.  Povrchová úprava hlavní = chemické černění s vysokou odolností proti oděru. Puška je  tormentovaná  v České republice na Vyšší zkoušku – „S“ . V ceně pušky dostanete 5.ks výměnných čoků a plastový přepravní kufr. Hmotnost–cca 3,1 Kg.

AKKAR – CHURCHILL  812 je velice precizně vyrobená broková kozlice.  Sestává  kompletně z  vysokopevnostní – ušlechtilé  oceli, (žádný dural) a počítá se u ní s životností několik set tisíc výstřelů. Je to puška na mnohá léta  náročného používání . Kvalitu pušek značky AKKAR už dlouhé roky prověřila praxe jak v Evropě, tak i na blízkém východě, v Asii  i na americkém kontinentu. AKKAR  je zkrátka krásná , spolehlivá a bezporuchová brokovnice, cenově dostupná pro každého  solidního zákazníka. Jak tato puška vypadá si můžete prohlédnout  zde v obrázkové galerii. Stačí kliknout na obrázek a postupně se ukážou  všechny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: