Termovize Pulsar Core FXQ50 BW - DOPRAVA ZDARMA!

Kód: 8186
Neohodnoceno
85 990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Dodání 2-4 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu


Podrobný popis


popis CorePředností kombinace s denní optikou


Noční lov s Core v kombinaci s denním zaměřovačem má řadu předností. Některé parametry a vlastnosti denní optiky jsou lepší než u klasických nočních nebo termovizních zaměřovačů a v kombinaci s Core tak zůstanou zachované - například: velký výstupní reliéf, záměrný kříž (případně i včetně červeného bodu), variabilní rozsah zvětšení.

Core FXQ BW se zaměřovačemZachovaní bodu nastřelení


Přesná optika, originální montáž a software zajistí zachovaní bodu nastřelení při použití Core s denním zaměřovačem. Po nasazení Core střelec nemusí provádět žádnou korekci polohy záměrného kříže denního zaměřovače.

Alternativa zaměřovači


Předsádka může být lepší alternativou než použití dalšího zaměřovače, kdy je nutné zajistit výrobu precizně zpracované rychloupínací montáže tak, aby nedocházelo k posuvu bodů nastřelení zaměřovačů. Použití předsádky umožňuje použití optiky, na kterou je lovec zvyklý. Předsádka může být použita k pozorování z ruky a nasazena na zaměřovač až v případě, kdy to bude nutné.

Kompatibilita


Core je kompatibilní s většinou denních zaměřovačů s průměrem čočky objektivu 42mm, 50mm a 56mm. Upevnění předsádky na zaměřovač se provádí pomocí adaptéru s bajonetovým zámkem DN42DN50DN56. Proces nasazení je rychlý, jednoduchý a trvá v řádu vteřin.

AMOLED displej


Ke zobrazení obrazu Core BW používá mrazuvzdorný AMOLED displej, zobrazující s velkým kontrastem a lepší přesností prokreslení díky hluboké černé barvě. Obraz termovize Core BW je černo-bílý.

Uživatelské rozhraní


Aktuální informace o stavu zařízení je zobrazena ve formě modrých ikon a čísel na stavovém řádku ve spodní části obrazovky, který nezasahuje do pozorovaného obrazu. Při přepínání mezi různými funkcemi (digitální zoom, inverzi barva, nastavení jasu / kontrastu) se zobrazí příslušná velká ikonka v pravém rohu horní části obrazovky.

Režimy pozorování


Core nabízí tři režimy pozorování, které upravují nastavení parametrů zaměřovače tak, aby zajistily nejlepší možný obraz pro specifické podmínky pozorováni: "Hory" (lepší kontrast), "Les" (nízký kontrast) a "Rozpoznání" (lepší vykreslení detailů teplých objektů).

Kalibrace


Kalibrace provádí vyrovnaní v senzoru teplotu pozadí a je nezbytná pro činnost každé termovize. Core nabízí tři kalibrační režimy: manuální režim (M), poloautomatický režim (H) a automatický (A). V Manuálním režimu uživatel musí sám zavřít kryt objektivu a stisknutím tlačítka spustit kalibraci. Kalibrace je absolutně bezhlučná. V poloautomatickém a automatickém režimu senzor bude přikryt vnitřní clonou a spouštění kalibrace provede uživatel sám na základě vyhodnocení kvality obrazu nebo při plně automatickém režimu - vše provede software přístroje bez zásahu uživatele.

Široký teplotní rozsah (-25...+50°C)


Použití displeje 640x480px s technologii OLED přineslo schopnost pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a poskytlo zaměřovači ostrý obraz při pozorování dynamických objektů.

Bezdrátové dálkové ovládání


Dálkové ovládání umožňuje ovládání základních funkcí zaměřovače, aniž by se uživatel dotkl standardních ovládacích prvků.

Externí napájení


Core FXQ obsahuje univerzální napájecí adaptér. Provozní doba může být výrazně prodloužena použitím vysokokapacitních externích zdrojů, které lze připojit pomocí mikro-USB portu a DC 2.1 x 5.5 mm.

Vodotěsnost


S ochranným stupněm proti vniknutí vody IPX7 (IEC 60529 standard) Core odolává srážkám jakékoliv intenzity a dokonce i krátkému ponoření pod vodu.

Vysoká odolnost na zpětný ráz


Originální konstrukce ochrany mikrobolometru před nárazem a vibrací umožňuje bezproblémové použití Core na zbraních velkých ráží včetně .375, brokových zbraní, nebo vzduchovek.

DÁREK

 

Možnost vyzkoušení na prodejně v Jablonci nad Nisou a okolí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: