STŘELNICE BEAST HUNTER BIATLON 5

Kód: 12245
Neohodnoceno
1 590 Kč
Skladem (3 ks)
Mechanická střelnice Beast Hunter Biatlon 5 s pěti cíly, se šňůrkou a táhlem k postavení terčíků bez nutnosti chození ke střelnici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střelnice Beast Hunter Biatlon 5

Malá střelnice vhodná pro sportovní a tréninkovou střelbu biatlonu.

Střelnice je vybavena pěti sklopkami o různém průměru a táhlem se šňůrkou k navrácení sestřelených terčů.

Po zasažení cíle se systém překlopí a překryje cíl.

Po zasažení všech sklopek není nutno ke střelnici dojít, ale stačí zatáhnout za šňůrku a manuálně tak střelnici opětovně uvést do připraveného stavu a vy můžete pokračovat ve střelbě.

Střelnici lze také zavěsit nebo přišroubovat k podložce, aby bylo možné využívat mechaniku uvádění střelnice do připraveného stavu.

Tato střelnice je vhodná pro vzduchové zbraně s energii do 16J na vzdálenost od 10m, pro silnější vzduchovky doporučujeme minimální vzdálenost 15 a více metrů. Každý střelec musí znát sílu své zbraně a podle toho zvolit vhodnou vzdálenost.

Střelnice i sklopky jsou vyrobeny z plechu o tloušťce 3 mm. V případě zvolení nevhodné vzdálenosti vzhledem k síle střely může dojít k deformaci jak střelnice tak terčíku a tím ke špatné funkčnosti. Na tyto vady se nevztahuje případná reklamace.

Rozměr cílů:

1 - 8 mm

2 - 10 mm

3 - 12 mm

4 - 16 mm

5 - 20 mm

Rozměry střelnice: 265 x 160 x 135 mm

Hmotnost: 2,2 kg

K výrobku doporučujeme dokoupit Středy Beast Hunter biatlon 22mm 5ks - Slouží pro výměnu standardních zmenšujících se cílů na všechny stejné o průměru 22mm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: