REVOLVER ALFA STEEL 9mm FLOBERT 9941 - 4´´

Kód: 3466
Neohodnoceno
17 990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nevyžaduje zbrojní průkaz (zbraň kategorie C-I) a je volně prodejná svéprávným osobám starším 18 let s místem pobytu v České republice.

Univerzální délka hlavně 4“ a tím univerzální velikost revolveru. Model vhodný pro sebeobranu a střeleckou zábavu bez obvyklých limitů. Zejména s brokovými náboji se zde fantazii meze skutečně nekladou a mnoho z vás si splní častý střelecký sen:

rychle a spolehlivě střelbou srazit a kutálet plechovky, aneb farmářské a kovbojské střílení. Pro střelbu náboji s jednotnou střelou je model 9941 vybaven profesionálními mířidly se stavitelným hledím a s barevně silně zvýrazněnou muškou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

V současnosti nejvýkonnější sériově vyráběný náboj z kategorie nábojů Flobert. Flobertova „devítka“ přináší

již respektu hodné vlastnosti a široké možnosti využití pro sebeobranu, lov drobné zvěře, pro střeleckou zábavu i sport.

Jeho praktické využití a smysl podporují také příznivé legislativní podmínky, za kterých lze zbraně a náboje ráže 9 mm Flobert vlastnit.

Náboje ráže 9 mm Flobert jsou na trhu dostupné v tzv. dlouhém nebo v krátkém provedení.

Výkonnější provedení s dlouhou nábojnicí mají největší význam pro střelbou hromadnou střelou - broky, jelikož

broků obsahují velké množství a tím dosahují i velké pravděpodobnosti zásahu. Např. s broky o průměru 1,8 mm obsahují 210 ks broků

a s klasickými „trapovými“ broky o průměru 2,4 mm obsahují až 100 ks broků.

 

Varianty náboje 9 mm Flobert s krátkou nábojnicí jsou nejčastěji dostupné s jednotnými střelami tvaru koule nebo tvaru špičatého kužele

s válcovou zadní částí.

Kategorizace zbraní dle českého zákona o zbraních č. 13/2021 Sb. Zbraně kategorie C-I je možné zakoupit osobně na naši prodejně od 18let, bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz. Nákup zbraně této kategorie zaevidujeme do centrálního registru zbraní, vystavíme vám tzv. "modrák" (Ohlášení o nabytí zbraní kategorie C-I), který následně pošlete, nebo předáte na příslušném oddělení policie ČR. Pro skladování a přepravu zde platí stejně jako pro ostré palné zbraně skryté nošení. Se zbraní kategorie C-I můžete střílet nejen na střelnici, ale také v bezpečném prostoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: