Gamo Replay 10 Magnum IGT Gen. 2 - bez limitu

Kód: 3036
Neohodnoceno
8 700 Kč
Skladem (1 ks)

Gamo Replay 10 Magnum IGT Gen2, zlamovací vzduchovka se zásobníkem na 10ks diabolo kalibru 5,5mm, pohon tvořený GAS pístem, polymerová pažba. Full Power verze s výkonem až 45J.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchovka Gamo Replay 10X Magnum IGT Gen2 cal.5,5mm Full Power

Plnovýkonová Full Power verze s rychlostí střely až 380 m/s a energií až 45 J. Tyto parametry uváděné výrobcem jsou přímo závislé na typu střeliva. Jedná se o maximální dosažitelné hodnoty.

Verze IGT Magnum se od základního modelu liší. Namísto klasické pružiny Replay IGT Magnum dostává plynový píst s inertním plynem. Tento systém se podle výrobce vyznačuje vyšší konzistentností střel, a tedy lepšími výsledky na terči. Pro verze Magnum došlo také ke zvětšení válce a tím navýšení výkonu.

Přebíjecí systém použitý u Gamo Replay nese označení Quick Shot 10X GEN 2/3. Tato nádstavba v podobě držáku na zásobník realizuje při zlamování vzduchovky podávání střeliva ze zásobníku přímo do hlavně vzduchovky. Do zásobníku lze vkládat pouze střelivo typu diabolo. Klasickým kulička BB je zásobník zapovězen. Kapacita zásobníku činí 10ks střeliva. Můžete tak ze vzduchovky opakovaně vystřelit po jednom vložení zásobníku střeliva až 10x. Zásobník lze navíc dokoupit jako příslušenství zvlášť. Balení obsahuje 1ks tohoto zásobníku.

Hlaveň vzduchovky Gamo Replay Magnum IGT má polymerovou kapotáž a zakončení do účinného kompenzátoru hluku. Vložená ocelová drážkovaná hlaveň kalibru 5,5mm o délce 400 mm zajišťuje vzduchovce velmi dobrou přesnost a soustřel na terči.

Replay 10X Magnum IGT patří do vyšší řady vzduchovek Gamo a proto má sportovní stavitelnou spoušť CAT. Na spoušti lze nastavit délku ve dvou krocích.

Pojistku proti náhodnému výstřelu zde tvoří manuálně ovládaná páčka u spouště. Pokud je páčka blíže ke spoušti, vzduchovku zajistíte. Pokud páčku posunete vpřed, dojde k odjištění a je možné stisknout spoušť pro výstřel.

Celý systém vzduchovky Gamo Replay 10 je zasezený do polymerové pažby s dobrým ergonomickým tvarem, který vyhovuje držení pušky praváky i leváky. Jsou zde také zdrsněné plochy na rukojeti a předpažbí pro jistý a stabilní úchop.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: