Digitální zaměřovač YUKON SIGHTLINE N455S+ DOPRAVA ZDARMA!

Kód: 12106
Neohodnoceno
23 590 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Skvělý poměr CENA vs. VÝKON! Nejlepší noční vidění v cenové kategorii do 25tis. Kč!

Dostupnost cca 1-2prac.dny!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘEDNOSTI


 YUKON SIGHTLINE  • Vzdálenost pozorování na více než 400 m

  • Zobrazení s vysokým rozlišením

  • Nejlepší noční citlivost ve své třidě

  • Vestavěný IR přísvit s neviditelnou vlnovou délkou 940nm

  • Možnost použití za denního, večerního nebo nočního osvětlení

  • Vysoká spolehlivost na veškerých zbraních s energií zpětného rázu do 6000J

  • Spolehlivé napájení rychle vyměnitelným akumulátorem DNV nebo kontejnerem s 4xAA bateriemi

  • 3 užívatelské profile nastřelení

  • Bezpečná vzdálenost pro oko střelce

  • Jednoduché ovládání enkoderem

  • Rychlý start

  • Velky výběr montáží

  • Široký rozsah provozních teplot (-20 až +40°C)

VLASTNOSTI A FUNKCE 

Sightline
Vysoké zvětšení 4-16x / 6-24x
Základní zvětšení zaměřovače (4x - N455 / 6x - N475) lze zvětšit pomocí digitálního zoomu. Přiblížení se mění buď okamžitým násobení zvětšení ve dvou krocích, nebo plynulým nastavením.
 

Sightline
HD senzor
Vysoce citlivý senzor CMOS snímá obraz v kvalitě 1280х720 HD a tím poskytuje vysoké rozlišení s přesným vykreslením detailů.
 

Sightline
Nejlepší noční citlivost ve své třídě
V přirozeném měsíčním a hvězdném světle převládá záření v infračerveném spektru. Nové elektronické komponenty v kombinaci s pokročilým firmwarem zpracování obrazu dvojnásobně zvýšily citlivost přístroje v nočním světle ve srovnání s předchozími modely Yukon a umožnily efektivní použití Sightline v soumraku a v noci s minimální hodnotou vnějšího osvětlení. Vysoká citlivost v rozsahu vlnových délek 900 - 950nm umožňuje použití zaměřovače Sightline s neviditelnými IR přísvity.
 

Sightline
Dosah pozorování v noci přes 350 m
Vysoká noční citlivost, displej s vysokým rozlišením, vysoké zvětšení a výkonný IR přísvit pro pozorování v naprosté tmě činí ze Sightline dokonalý nástroj pro detekci cíle na velmi velké vzdálenosti. V standardních nočních podmínkách vzdálenost detekce objektu o výšce 1,7m muže dosahovat až 350–400 metrů.
 

Sightline
Škálovatelné balistické osnovy
Zaměřovací kříž u zaměřovače Sightline je zobrazen elektronický na displeje a proto je vždy v obrazové rovině. Sightline má pět volitelných křížů různých tvarů a barev, včetně balistických křížů. Velikost balistických křížů je vždy upravená úměrně ke změně zvětšení zaměřovače, podobně jako kříže klasických optických zaměřovačů umístěných v první ohniskové . Úhlové rozměry částí křížů tak zůstávají při všech zvětšeních nezměněné, což umožňuje rychlé měření vzdálenosti a nastavení při střelbě na různé vzdálenosti.
 

Sightline
Přesné zaměření cíle s režimem «obraz v obraze»
Režim «obraz v obraze» umožňuje uživateli v horní části obrazovky zobrazit další rámeček o velikosti 1/10 celkové plochy obrazovky, kde je zobrazen zvětšený obrázek cíle a kříže. Toto duální zobrazení umožňuje uživateli vidět jak zvětšený obrázek zaměřovací oblasti pro přesné zaměření cle, tak zároveň i široké zorné pole pro přesný přehled.
 

Sightline
Přesné nastřelení
Zaměřovač Sightline lze nastřelovat buď při základním zvětšení, nebo při nastaveném digitálním zvětšení, přičemž s větším zvětšením hodnota kroku pohybu kříže – kliku se snižuje. Při maximálním zvětšení krok pohybu kříže je menší než 0,1 MOA. Zaměřovací bod je stabilní a nemění svou polohu v celém rozsahu zvětšení.
 

Sightline
Tři individuální střelecké profily
Nastavení nastřelení je uloženo v individuálním profilu střelce. Zaměřovač umožňuje uživateli vytvořit až tři střelecké profily pro různé zbraně nebo používané náboje. Do každého z profilů lze uložit až 10 bodů nastřelení.
 

Sightline
Rychlý start
Od stisknutí tlačítka napájení do plného nastartování Sightline uběhne pouze 3,5 vteřiny, což je  nejrychlejší hodnota ve své třídě.
 

Sightline
Univerzální lišta pro různé typy montáži
Univerzální spodní montážní lišta umožňuje uživateli spojit Sightline s velkou většinou zbraňových montáží Yukon a Pulsar, např. typu Weaver, CZ, Dovetail, Euro prisma, MAK atd. Velký výběr montáží umožňuje bezproblémové namontování Sightline prakticky na jakoukoliv loveckou zbraň na trhu. Možnost pohybu dopředu či dozadu při instalaci zaměřovače na montáž umožňuje optimálně přizpůsobit polohu zaměřovače na zbrani vzhledem k individuálním vlastnostem střelce a konstrukci zbraně.
 

Sightline
Rychlá výměna akumulátoru
Zaměřovač má rychloupínací systém výměny baterie, kterou lze nainstalovat a vyjmout během chvilky. Speciální značka na krytu baterie upozorňuje na správnou polohu a umožňuje bezproblémovou výměnu prázdné baterie i v úplné tmě. V kompletu se zaměřovačem je dodáván akumulátor s nabíječkou.  Jako příslušenství je k dispozici i kontejner baterií pro běžné a dobíjecí články AA.
 

Sightline
Snadná obsluha pomocí jediného ovladače
Sightline je jedním z nejjednodušších zaměřovačů na trhu. Vyhrazená tlačítka se používají k aktivaci zaměřovače a vestavěného IR přísvitu. Ovládání všech ostatních funkcí je sdruženo v  otočném ovládacím prvku – enkodéru, s prostředním potvrzovacím tlačítkem.
 

Sightline
Použití na velkých rážích
Sightline je standardně připraven k použití na rážích i s velkou energií zpětného rázu např. 9.3x64, .30-06, .300, 375, atd. Stejně tak Sightline lze používat i s malorážkami a airsoft zbraněmi.
 

Sightline
Výkonný IR přísvit s dlouhým dosahem
Sightline N455 a N475 jsou vybaveny vestavěným IR přísvitem s vlnovou délkou v neviditelné oblasti spektra 940nm. To umožňuje lovci lovit beze strachu, že bude prozrazen zvěři. Tři úrovně nastavení intenzity výkonu IR přísvitu pomáhají vybrat nejlépe vhodnou úroveň osvětlení pozorovaného objektu.
SightlineŠirokoúhlý okulár - bez efektu „klíčové dírky“
Komplexní širokoúhlý okulár s širokoúhlým objektivem v kombinaci s displejem HD AMOLED zajišťuje pohodlné vnímání obrazu. Sightline zobrazuje bez zkreslení v celém zorném poli s dobrý kontrastem a absenci efektu díváni přes „klíčovou dírku”.
 

Sightline
Grafický dálkoměr
Jednoduchý grafický dálkoměr umožňuje rychlé měření vzdálenosti na cíl, u něhož lze předem odhadnout výšku (jelen - 1,7 m; kanec - 0,7m; zajíc – 0,3m).
SightlineŠiroký rozsah provozních teplot (-20 - + 40 ° C)
Sightline je konstruován pro provoz v různých klimatických podmínkách. Displej zaměřovače, díky použité technologie AMOLED nezpomaluje zobrazení ani při teplotách -20°C a zajišťuje ostrý obraz a přesný obraz i pro rychle se pohybující objekty.
 

Sightline
Vypnutí displej
Režim vypnutí displeje je velmi užitečný, když uživatel nepotřebuje plynulé sledování obrazu a pomáhá zabránit osvětlení svitem displeje a šetří energii baterii. K obnovení činnosti zaměřovače po probuzení dochází okamžitě.
SightlineIndikace bočního sklonu
Indikace bočního sklonu zabraňuje posunutí bodu nastřelení při zaměření cíle. Jakmile je zbraň nakloněna o více než pět stupňů, zaměřovač signalizuje tuto skutečnost šipkami sklonu. Čím větší počet šipek je zobrazen, tím větší je sklon.
SightlineFunkce automatického vypnutí
Tato funkce automaticky vypne zaměřovač pokud zaměřovač je v určitém časovém intervalu v nepracovní poloze - úhel sklonu je více než 70 stupňů vertikálně nebo 30 stupňů horizontálně. Hlídaný časový interval se nastavuje uživatelem.

Yukon Sightline N475

 
Technické parametry


Zvětšení:4x
Maximalní zvětšení:16x
Digitální zvětšení:4-16x
Senzor:CMOS 1280x720px
Typ displeje:AMOLED
Rozlíšení displeje:1024x768px
Ohnisková vzdálenost:50 mm
Zorný úhel:5.5°
Clonové číslo:1.2
Průměr objektivu:42 mm
Vzdálenost detekce:400m
Typ infra svitílny:LED
Vlnová délka IR:940 nm
Spektrální citlivost:>2x10(-5)@780nm , >6x10(-5)@915nm
Dioptrická korekce:-2.5 ..+5dioptrie
Oční reliéf:50mm
Voděodolnost:IPX4
Typ kříže:Elektronický
Rozsah rektifikace:2100 (± 100 kliků)
Provozní doba ( při t22°C):4 hod.
Odolnost zpětnému rázu:6000
Krok rektifikace:10.5 (při 4x), 2.6 (při 16x) mm/100m
Napájení:3.8-6.3 (DNV nebo 4xAA) V
Provozní teploty:-20 ..+40 °C
Hmotnost:0.84 (bez baterie)kg
Rozměry:285x89x81 (bez montáži)mm

Video
 
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: