Kulovnice CZ 557 Lux II 7x64

Kód: 13632
Neohodnoceno
26 500 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Zbraň kategorie C – prodej pouze držitelům příslušné skupiny ZP! 

Zbraně jsou určeny pouze k  přímému prodeji v naší prodejně v Jablonci nad Nisou, na našich stránkách si můžete zbraň zarezervovat a po dohodě osobně vyzvednout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulovnice CZ 557 Lux II. je elegantní zbraní se špičkovými vlastnostmi. Hlavní odlišností od modelu CZ 557 Lux je spoušť s francouzským napínáčkem. Druhým zásadním rozdílem je delší hlaveň.

Ergonomická pažba z výběrového ořechu. Pažba velmi dobře sedí většině střelců bez nutnosti zásahu.

Hlaveň je za studena kovaná s délkou 610mm. Kování za studena je nejnáročnější, nejpreciznější a nejdražší metoda kování vývrtu hlavní. Za studena usměrňuje tok vláken, což má pozitivní vliv na přesnost a životnost hlavně.

Kulovnice má jednospoušť s francouzským napínáčkem. Napínáček je u loveckých zbraní pro mnoho střelců nepostradatelnou výbavou. Napínáček má regulovatelný odpor. Vlastní spoušť má regulaci odporu a délky chodu. Dvoupolohová pojistka zajišťuje zbraň proti odpálení a současně zajišťuje závěr proti otevření. Pojistka je navíc velmi tichá.

Kulovnice je vybavena mechanickými mířidly. Hledí je stranově stavitelné, mušku lze upravovat výškově. Muška je zvýrazněna světlovodným vláknem v červené barvě. K upevnění montáže optického zaměřovače slouží drážky v horní části pouzdra závěru.

Hlavní výhody:  • ořechová pažba

  • dvoupolohová pojistka

  • stavitelná spoušť (regulace odporu a délky chodu)

  • francouzský napínáček (regulovatelný)

  • hmotnost: 3300g

  • kapacita schránky: 5

  • spoušť: SST

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: